Prohledat tento blog

středa 11. července 2018

Městský batoh z kůže

Vyrobeno: červen, červenec 2018


Po měsíci jsem byla opět sama doma.  Narozdíl od minule, tentokrát jsem se pustila do "čistého" tvoření. Vytáhla jsem své kůže, vyměnila jsem ve stroji jehlu strechovou za jehlu na kůži a pustila se do šití batohu a bot. Boty jsou ještě ve výrobě, takže dnes představím pouze batoh. Z velké části se jedná o recyklaci různých materiálů. Kůže jsem nakoupila ve zbytcích v Kutilovi na Florenci  v Praze, na podšívku jsem z velké části použila podšívku z jedné kabelky, jejíž koženková část se začala celá drolit. Z kabelky jsem vykuchala podšívku a všechny kovové a galanterní komponenty, které jsem z velké části obratem použila na batoh. Na ramenní popruhy jsem zase zase využila starý látkový pásek. 


V horním pravém rohu jsem musela kůži doplnit o kousek kůže, nastavení jsem přiznala kontrastní nití, přesto pokud je batoh zapnutý, není to vidět.


Batoh jsem pojala velkoryse co do velikosti a tedy i objemnosti tak, aby pohodlně pojmul notebook, zrcadlovku s větším objektivem a pak i třebas menší nákup anebo celodenní svačinu pro mě a tři děti. Na  bočních stranách zádového dílu jsou našity kovová očka na která jde nacvaknout popruh a batoh zavěsit jako tašku přes madlo kočárku. Holt nejmenší se ještě vozí.


Na zádovém díle jsou je všita kapsa na mobil.


Kruhová karabinka na zapnutí překlopeného horního dílu batohu.diy kožený městský batoh taška v jednom na kočár kočárek kocarek do mesta města túru

Žádné komentáře:

Okomentovat